PW VERTOM Tomasz Chromow

P.W. VERTOM
Tomasz Chromow

ul. Wałbrzyska 33
58-160 Świebodzice

tel. 661 507 508

O nas

Firma VERTOM Chromow Tomasz ze Świebodzic jest specjalistycznym podmiotem świadczącym szeroki zakres usług w branży grzewczo-instalacyjnej oraz budowlano-remontowej. Długoletnie doświadczenie nabyte od czasu założenia firmy w 2001 roku pozwala nam na prowadzenie kompleksowych prac zarówno w obiektach budowanych, jak i poddawanych modernizacji. Miejscem naszej lokalizacji są Świebodzice koło Wałbrzycha.  Znaczna część realizacji odbywa się na terenie województwa dolnośląskiego, jednak nasza działalność jest prowadzona na terenie całego kraju dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry z wymaganymi uprawnieniami technicznymi.

Bogate doświadczenie pozwala nam na udzielanie kompleksowego wsparcia przy realizacji inwestycji – począwszy od doboru rozwiązania, po sprzedaż, dostawę, montaż, uruchomienie oraz konserwację i serwis. Naszym Klientom możemy zapewnić stałą obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

Najczęściej realizowane prace dotyczą takich urządzeń i systemów, jak m.in.:

  • systemy z pompami ciepła solanka/woda wraz z dolnymi źródłami ciepła
  • systemy z pompami ciepła powietrze-woda (SPLIT i MONOBLOK)
  • instalacje centralnego ogrzewania: grzejnikowe oraz podłogowe
  • kotły małej mocy i kotłownie większej mocy
  • instalacje fotowoltaiczne oraz solarne termiczne
  • instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne
  • instalacje gazowe oraz wodne i kanalizacyjne

Firma VERTOM Chromow Tomasz posiada status Autoryzowanego Instalatora Vaillant – międzynarodowego renomowanego producenta kompletnych systemów grzewczo-wentylacyjnych. Dzięki temu może wyposażyć obiekt w dopasowane do potrzeb rozwiązanie wybrane w sposób optymalny spośród wielu możliwych wariantów.